Projektiryhmä

Projektipäällikkö
Hanna Harju-Virtanen
hanna.harju-virtanen@tampere.fi, 040 806 4730

Muutosagentti
Titta Pelttari
titta.pelttari@pirkanmaa.fi, 044 422 2248

Projektisihteeri
Henna Vanhatalo
henna.vanhatalo@tampere.fi, 040 6397364

 

Perhekeskustoimintamalli

Projektikoordinaattori
Päivi Viitanen-Marchegiano
paivi.viitanen-marchegiano@tampere.fi, 040 6397358

Projektikoordinaattori
Maria Antikainen
maria.antikainen@valkeakoski.fi, 040 335 7688

Projektikoordinaattori
Jaana Koivisto
jaana.koivisto@nokiankaupunki.fi, 040 133 424

Projektikoordinaattori, vanhemmuuden ja parisuhteen tuki
Tia Kemppainen
tia.kemppainen@mll.fi, 040 722 1641

Projektikoordinaattori, eropalvelut
Marja Olli
marja.olli@mll-tre.fi, 050 555 0052

Projektikoordinaattori, maahanmuuttajapalvelut
Suvi Nieminen
suvi.nieminen@setlementtitampere.fi, 050 414 0413

 

Varhaiskasvatus, koulu ja vapaa-aika

Projektikoordinaattori
Susanna Raivio
susanna.raivio@ylojarvi.fi, 040 660 2180

 

Erityis- ja vaativan tason palvelut

Projektikoordinaattori
Sari Miettinen
sari.miettinen@pshp.fi, 050 360 7558

Projektikoordinaattori
Nanna Miettunen
nanna.miettunen@pikassos.fi, 050 349 5610

Projektikoordinaattori, systeeminen lastensuojelu
Tiina Civil
tiina.civil@sastamala.fi, 040 488 0239